Tři výhody nakupovaného ekonomického servisu

ekonomicky_servisNajmout si firmu na ekonomický servis neznamená jenom zaplatit za služby osoby, která povede nezbytnou účetní agendu, vystaví faktury a vyřídí objednávky, ale bez nutnosti někoho napevno zaměstnat můžete těžit i  z rozhledu a pestrosti dovedností najaté firmy. Pokud si vyberete dobře, můžete si naplno užívat následujícího servisu a výhod:

1.      Ušetříte za několik zaměstnanců a zaplatíte jen čas, který se skutečně pracuje pro vás

Dlouhodobá a rozsáhlejší spolupráce se vyplatí, se stálým zákazníkem nastavují poradenské firmy příznivější ceny, vzhledem ke znalosti firemního prostředí svoji činnost už mají zrychlenou a zoptimalizovanou, a jednotlivé úkony vyjdou levněji. Navíc existuje možnost zaplatit si servis s cenou stanovenou za úkol, takže pak nehraje roli, jak dlouho se bude konkrétní úkol realizovat. Chyba v odhadu časové náročnosti jde „k tíži“ poradenské firmy.

2.      Budete si vědět rady a vyznáte se v číslech

Poměrně snadno, levně a rychle bez komplikovaných závazků získáte účetní servis i ekonomické poradenství s benefitem různorodých zkušeností z praxe poradenské firmy.

Ten správný poradce však nejprve poznává vás a vaši firmu, naslouchá vašim přáním a potřebám, vstřebává, jak funguje „váš byznys“ a teprve potom navrhuje řešení pro evidenci ekonomických výsledků s maximální přidanou hodnotou pro Vás. Analytickou práci vám šije     na míru, tedy žádná univerzálně (ne)fungující řešení, ale srozumitelná interpretace chodu a vývoje firmy zachycená v číslech. Dostanete naservírovaný pravidelný reporting a překlad hospodářských výsledků do „vaší řeči“, který zhodnotí  situaci, vývoj, navrhne zlepšení….

3.      Najdete spřízněnou duši a uvidíte „za roh“

Když si správně vyberete firmu na ekonomický servis, získáte tím významného spojence v provozu své firmy. Efektivně Vám pomůže zajistit potřebnou agendu, postará se o přípravu potřebných dokumentů, „oběhá“ úřady, zodpoví vaše dotazy a nasměruje na důležité souvislosti.

Stejně jako oceníte v autoservisu, když přijedete s klepajícím se volantem, že vám zběžně zkontrolují i zbytek auta a upozorní na nutnost dalšího zásahu, a tak neodjedete třeba s opotřebovaným těsněním, je moc přínosné, když řešíte například účtování nákladů a poradce zaznamená, že přijímáte rovněž služby od osoby v zahraničí, a vyřeší s Vámi, že z Vás měla být již dávno osoba identifikovaná k dani dřív, než to bude ostře řešit finanční úřad. Smile

Pokud jsme Vás navnadili, a rádi byste si vyzkoušeli výše uvedené výhody na vlastní kůži, můžete vyzkoušet služeb PERFEKTNIHOKANCLU.CZ ! Wink Nyní za zvýhodněné ceny a bez nutnosti dlouhodobého závazku!