Virtuální asistentka na vzestupu

VIRTUÁLNÍ ASISTENTKASlovo „virtuální“ je v dnešní době frekventovaný pojem. Virtuální je realita, mechanika, klávesnice i rande. A na vzestupu je i profese virtuální asistentky.  Přibývá podnikatelů, kteří objevují výhody on-line vedené administrativy namísto klasického pracovního místa v kanceláři.

Co virtuální asistentka dokáže a proč ji chtít víc než tu „klasickou“?

Pro podnikatele znamená především přenechání administrativní agendy virtuální asistence úsporu času i nákladů, protože služeb mohou využít v rozsahu, v jakém administrativní služby skutečně potřebují, ale zároveň často získají i služby, které přesahují klasické administrativní kompetence.

V případě služby PERFEKTNIKANCL.CZ (www.perfektnikancl.cz) navážete spolupráci s vysoce kvalifikovanými lidmi, kteří pro vás zajistí potřebnou administrativu, jako je například:

  • plánování schůzek
  • psaní podnikových newsletterů
  • vedení záznamů o projektech a obchodních partnerech
  • obsluhu datové schránky
  • přípravu podkladů pro obchodní jednání

Dále pro Vás dokáží zrealizovat i úkoly z ekonomické oblasti, které vyžadují vysokou odbornost, nebo vám mohou poskytnout odbornou podporu ve startovací fázi vaší organizace a spoustu dalších služeb.

Multifunkční služba přesahující pouhé administrativní kompetence

Nespornou výhodou služby PERFEKTNIKANCL.CZ oproti běžné asistence v kanceláři je široký odborný záběr, díky kterému dokáží při plnění zadaného úkolu identifikovat a upozornit klienta na potřebu souvisejících úkonů nebo případných skrytých rizik. Kávu vám virtuální asistentka neuvaří, ale když budete chtít, tak vám s přehledem najde, kde si ve vašem okolí  můžete dát tu nejlepší, a ještě ušetříte!